Jste milovníci dobrého piva?

Na našich akcích jsme byli dlouhodobě nespokojení s kvalitou běžných piv. Začali jsme tedy tvrdě pracovat na dokonalé chuti vlastního piva. A po letech vaření slavíme úspěchy na každé akci.

Čárka 12°
- světlý ležák

Světlý, spodně kvašený, nefiltrovaný a nepasterizovaný ležák, uvařený ze dvou sladů a chmelený výhradně Žateckým poloraným červeňákem, který dává pivu jemné chmelové aroma a příjemné hořké doznívání.

Obsah alkoholu: 4,7%
Sládek: Jan Kroužek

Háček 12°
- polotmavý ležák

Spodně kvašené pivo, uvařené kombinací několika sladů. Vůně je lehce karamelová, karamel se také projevuje v chuti společně s praženým sladem. toto pivo má střední říz a sušší, příjemně hořké doznívání.

Obsah alkoholu: 4,8%
Sládek: Jan Kroužek

Rauch 12°
- nakuřovaný ležák

Tohle je naše pivní specialita. Jedná se o polotmavý nefiltrovaný ležák, který Vás dostane do kolen svou kouřovou chutí. Pro nakuřování používáme slad, který před použitím zaudíme v domácí udírně.

Obsah alkoholu: 5,0%
Sládek: Vojtěch Záhorak

American Red Ale 11°

Svrchně kvašené pivo, Red Ale má vždy rubínově červenou barvu. Použité chmely Pacifica a Mosaic dávají pivu výraznou vůni, ve které najdete tropické ovoce, limetku a broskve. Má nižší říz a střední plnost, v chuti objevíte tóny citrusů, především pomeranče, doznívání je delší a příjemně hořké.

Obsah alkoholu: 4,5%
Sládek: Filip Žaba

Chcete popíjet dobré pivo?

Chcete pro svůj catering nebo grilování dobré pivo? Vyplňte níže uvedený formulář nebo nás zkrátka kontaktuje jinak.

Kontakt

+420 777 040 759
+420 774 911 406
info@pecemesele.cz
pecemesele.cz
facebook.com/Pecemesele

Fakturační adresa,
nejedná se o provozovnu

Pečeme sele s.r.o.
Chotěšovská 680/1
19000 Praha 9

IČO: 04083083
DIČ: CZ04083083